Vyplácení exekucí

Stop exekucím

Vyplacení exekuce

Přišel Vám dopis od exekutora? Ideální je se s námi spojit před jeho vyzvednutím . Díky našim zkušenostem jsme schopni velmi rychle reagovat a exekuci zastavit. Ať už jde o vlastní exekuce nebo exekuce zděděné tak s naší pomocí se vyhnete nedobrovolné dražbě a nevýhodnému zpeněžení vašeho majetku. Samotné vyplacení exekucí umíme vyřídit také velmi rychle.

Snižte si exekuci

Včasným uhrazením dluhu si můžete snížit exekuci – odměnu exekutora až o 50%, je to nazýváno dobrovolné plnění. Exekutor Vám také odblokuje účet v bance a zruší exekuční srážky ze mzdy.

Jak mi pomůže vyplacení exekucí?

Nemusíte se obávat návštěvy exekutora u vás doma. Nebude Vám oblepovat žádný majetek a ani nic odvážet a prodávat. Vyplacení exekucí pomocí úvěru se zastavením nemovitosti je jedna z cest, jak tento proces zastavit.

Co pro vás  můžeme udělat my?

Podle vaší situace pro Vás zajistíme půjčku s co nejvýhodnějším úrokem, díky které splatíte vaše dosavadní dluhy. Nebudete tak splácet několik půjček, ale pouze jednu. Peníze z této půjčky poputují přímo k exekutorovi. Toto umíme zařídit velmi rychle a efektivně.

Poptejte u nás podnikatelský úvěr

{{ thankYouPage.title }} {{ thankYouPage.description }}
{{ thankYouPage.order_title }} {{ getOrder.orderId }}
Two columns
Vertical
Horizontal
Podnikatelský úvěr
Souhrn
Name Total
"{{getWooProductName}}" has been added to your cart
Have a promocode?
Promocode Hide Show